کد خبر: ۵۵۵۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱
شهردار تهران مطرح کرد؛

زاکانى گفت:تفاهم نامه‌ای را با وزارت نیرو به امضا خواهیم رساند که در بستر آن تمام آب‌های سطحی را از طریق بازچرخانی بتوانیم تامین کنیم.

یه گزارش شفاف، علیرضا زاکانى شهردار تهران در آیین بهره برداری از پروژه بازسازی شبکه اصلی مدیریت آب‌های سطحی غرب تهران اظهار کرد: ۴۷ نقطه گلوگاهی سیلاب‌های تهران مشخص شدند که ۱۲ نقطه رتبه یک، ۱۵ نقطه رتبه ۲ و مابقی در رتبه ۳ قرار داشتند و افتتاحی که امروز صورت گرفت از گلوگاه‌های رتبه اول بود.

شهردار تهران تصریح کرد: طوفان و فرونشست زمین هم در دستور کار مجموعه مدیریت بحران قرار گرفته است تا بتوانیم ایمنی را به شهروندان خود ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه امروز با فتنه‌ای در کشور مواجه هستیم گفت: این به معنای آن است که دشمنان خواسته حداکثری انقراض ایران را دارند و به دنبال تجزیه ایران هستند و مایه وحدت و انسجام را ایران می‌دانند و هجمه‌های خود را با مقدمه چینی سنگین آغاز کردند.

زاکانی ادامه داد: خواسته میانی آن‌ها این است که پیشرفت و سازندگی ایران را به عقب بی اندازند و خواست حداقلی آن‌ها کاهش ظرفیت خدمت است و نمی‌خواهند مردم روی خوش خدمت را ببینند.

شهردار تهران اظهار کرد: آنچه مدیریت شهری دنبال می‌کند این است که تمام این خواست‌ها را زیر پای خود لگدمال کنیم و افق‌های روشنی را مقابل مردم قرار دهیم و هنوز این فتنه‌ها آغاز نشده بود که شهرداری تهران از مرداد ماه شنبه‌های امید و افتخار را آغاز کرد.

زاکانی با بیان اینکه مدیریت شهری باید در صحنه حاضر شودو این آتش را خاموش کند گفت: وقتی در جایی سد معبر صورت می‌گیرد باید وارد عمل شویم و چهره شهر را به حالت اصلی خود بازگردانیم و افتخار می‌کنیم که اجازه ندادیم مردم تهران را آشوب زده ببینند.

شهردار تهران ادامه داد: البته این آشوب‌ها آنقدر زیاد است که متاسفانه به پاکبانان و آتش نشانان ما نیز حمله شده است.

شهردار تهران گفت: تفاهم نامه‌ای را با وزارت نیرو به امضا خواهیم رساند که در بستر آن تمام آب‌های سطحی را از طریق بازچرخانی بتوانیم تامین کنیم و به دنبال این هستیم که تهران را در حوزه آب تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: بخش عمده‌ای از آب تهران درحال هدر رفت است و باید فرهنگ درست استفاده کردن آب اهمیت بسزایی دارد، باید زمینه‌های جلوگیری از مصرف بی رویه آب ایجاد شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: