کد خبر: ۵۵۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
علامتی:

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: ما امسال سریال «بچه زرنگ» را به کارگردانی حامد جعفری آماده خواهیم کرد.

به گزارش شفاف، رویداد فیلم و بازی کودکان و نوجوانان با حضور جمعی از دانش آموزان دبستانی، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری، امیررضا مافی رئیس مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره و محمدحسین صادقی تهیه کننده فیلم لوپتو برگزار شد.

مافی: هر سال یک انیمیشن تولید می‌کنیم

در ابتدا، امیررضا مافی رئیس مرکز انیمیشن سازمان سینمایی خطاب به دانش‌آموزان حاضر در سینما فلسطین گفت: قول می‌دهیم از امسال تا سال ۱۴۰۵ سالی یک فیلم انیمیشن در سینماهای کشورمان اکران کنیم.

علامتی: سریال "بچه زرنگ" پخش می‌شود

سپس، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از حوزه هنری بخاطر تولید انیمیشن لوپتو قدردانی کرد و گفت: کانون پرورش فکری قول می‌دهد سالانه یک سریال انیمیشن به بچه‌ها هدیه بدهد.

سینما

وی از آماده‌سازی سریال تولید شده این کانون خبرداد و افزود: ما امسال سریال "بچه زرنگ" را به کارگردانی حامد جعفری آماده خواهیم کرد.

در ادامه محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری با نواختن زنگ لوپتو از این انیمیشن و محصولات جانبی و شخصیت‌های آن رونمایی کرد.

در بخش دیگر این مراسم مصلحی از مسئولین آموزش و پرورش به تاثیرگذاری سرود "سلام فرمانده" در مدارس پرداخت و افزود: وقتی این سرود پخش شد کسی فکر نمی‌کرد بچه‌های ما در مدارس به این اندازه عزت‌نفس داشته باشند و از کار استقبال کنند پس توصیه می‌کنم بچه‌ها قدردان معلمان و سرزمین‌مان ایران باشند.

بازی

 صادقی: لوپتو یک انیمیشن شاد است

در بخش دیگر این مراسم محمدحسین صادقی تهیه کننده انیمشن لوپتو از تلاش‌ برای تولید یک اثر شاد سخن گفت و خطاب به بچه‌ها گفت: آقای عسگری کارگردان این فیلم انیمیشن هستند اما خدا یک نوزاد به او هدیه داده که مریض است و از شما می‌خواهم برای او دعا کنید.

حمیدرضا جعفریان در بخش پایانی این مراسم به دانش‌آموزان گفت: امیدوارم از این انیمیشن خوشتان بیاید و دیدن آن را به دوستانتان توصیه کنید و دسته‌جمعی به سینما بروید.

در انتها دانش‌آموزان حاضر در سینما فلسطین به دیدن این اثر سینمایی نشستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: