کد خبر: ۵۵۵۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷

رئیس فدراسیون کشتی گفت: در میان کشتی گیران کسانی که دیرتر کم می‌آورند و بیشتر تلاش می‌کنند موفق بوده اند.

به گزارش شفاف، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان از روز ۱۹ آبان ماه در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید سلیمانی در حال برگزاری است و تا روز ۲۴ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

علیرضا دبیر رئیس فدارسیون کشتی، امروز (یکشنبه) در جمع اعضای حاضر در این اردو حضور یافت و با اشاره به اینکه هدف شما باید کسب مدال طلا در المپیک باشد گفت: در ابتدای راه قرار دارید و باید در حال حاضر فنون را به خوبی یاد بگیرید و در کنار آن اخلاق را نیز در دستور کار داشته باشید.

وی ادامه داد: برای ما در این اردو‌ها نظم از همه چیز مهمتر است و کشتی گیرانی که انضباط اردویی را رعایت کنند و در انجام تمرینات تلاش کافی را داشته باشند به اردو‌های بعد نیز دعوت خواهند شد.

دبیر با اشاره به اینکه برای حفظ سرمایه‌های کشتی تمام توان خود را به کار بسته ایم گفت: از هیچ چیزی برای کمک به رده‌ی پایه و کشتی کشور دریغ نخواهیم کرد و سعی ما بر این خواهد بود که هر ماه اردو‌های بسترسازی را برای تیم‌های نونهالان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در این اردو‌ها شما باید فنون را به خوبی یاد بگیرید و در انجام و تکرار فنون ممارست و تلاش بسیار زیاد انجام دهید تا از پایه قوی شوید.

دبیر تصریح کرد: در میان کشتی گیران کسانی که موفق بوده اند و به مدال‌های طلای المپیک و جهان رسیده اند، کمتر فن خورده اند چه در خاک و چه در سرپا و شما هم باید روش آن‌ها را الگوی خود قرار دهید تا موفق شوید.

رئیس فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: به یاد خود بسپارید که کشتی گیری موفق خواهد بود که دیرتر کم بیاورد و در مبارزات از پای بیافتد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: