کد خبر: ۵۵۵۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲

هفته اول رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی به میزبانی شهر‌های اندیمشک، اصفهان و اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف، هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) روز‌های ۲۵، ۲۶ و ۲۸ آبان ماه در شهر‌های اندیمشک، اصفهان و اهواز برگزار می‌شود که برنامه و اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A دیدار دور رفت و برگشت:

سازین سعید اندیمشک – دانشگاه آزاد اسلامی قم (میزبان اندیمشک – سالن شهید سروندی- ۲۵ آبان ماه- ساعت ۱۰:۳۰ و ساعت ۱۵:۳۰)

سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: غلامرضا قیطاسی (خوزستان)
سرپرست فنی: نیما صادقی (مازندران)
ژوری: غلامرضا طاهرخانی (قزوین)
داوران درجه یک بین المللی: مسعود رستمی پور (تهران) بهروز رضاپور (هرمزگان)
داوران درجه دو بین المللی: محمدعلی احمدی (مازندران) – حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان)
داوران درجه سه بین المللی: غلامرضا امیرنژاد (فارس)
مسئول دبیرخانه فنی و جدول: میلاد فرزانه (مرکزی)

گروه A دیدار دور رفت و برگشت:

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – شهرداری مسجد سلیمان (میزبان اصفهان – سالن سالن اختصاصی سپاهان- ۲۶ آبان ماه- ساعت ۱۰:۳۰ و ساعت ۱۵:۳۰)

سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: مصطفی میرزایی (اصفهان)
سرپرست فنی: اکبر نصیری (زنجان)
ژوری: بابک امجدی (تهران)
داوران درجه یک بین المللی: غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) مرتضی زورمند (البرز)
داوران درجه دو بین المللی: محمدرضا رحیمی (کهگیلویه و بویراحمد) قادر باقری (البرز)
داوران درجه سه بین المللی: محمدعلی صمدی (مازندران)
مسئول دبیرخانه فنی و جدول: سیروس فرج زاده (آذربایجان شرقی)

گروه B دیدار رفت: (۳ دیدار)

فولاد خوزستان – رعد پدافند ارتش – مقاومت البرز (میزبان اهواز – استادیوم تختی- ۲۸ آبان ماه- ساعت ۱۰:۳۰، ساعت ۱۵:۳۰ و ساعت ۱۷:۱۵)
دیدار اول: فولاد خوزستان – رعد پدافند ارتش
دیدار دوم: مقاومت البرز – رعد پدافند ارتش
دیدار سوم: فولاد خوزستان – مقاومت البرز

سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: سید روح اله حسینی (تهران)
سرپرست فنی: امیرحسین رهنما (سمنان)
ژوری: کامران سلطانی زاده (تهران)

داوران درجه یک بین المللی: ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی) حسام امامی (خراسان رضوی)
داوران درجه دو بین المللی: ساسان سالاری (فارس) مهدی شهبازی (کرمانشاه)
داوران درجه سه بین المللی: محمدحسین محمدپور (کرمان) حامد علیزاده (بوشهر)
مسئول دبیرخانه فنی و جدول: سیروس فرج زاده (آذربایجان شرقی)

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: