کد خبر: ۵۵۵۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱

دبیر فدراسیون دو و میدانی به کلاس مدرسی آسیا در کره جنوبی اعزام شده است.

به گزارش شفاف، در حالی که ۲ ماه از حضور هاشم خزایی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون دو و میدانی می‌گذرد، اما در اتفاقی عجیب و هنوز مهر حکم انتصاب او حتی به عنوان سرپرستی دبیری فدراسیون خشک نشده است با تایید هاشم صیامی رئیس فدراسیون به عنوان مدرس به کلاس مدرسی سطح یک دو و میدانی آسیا در کشور کره‌جنوبی انتخاب و از روز گذشته هم به مدت ۲ هفته در کلاس فوق شرکت کرد.

این اتفاق در حالی رقم خورده که با بررسی‌های به عمل آمده می‌توان متوجه شد خزایی حتی در کارنامه خود شاید اصلأ هیچ کلاسی را در دو و میدانی تدریس نکرده و اگر تدریسی هم در شهر خود داشته شاید به تعداد انگشتان یک دست نرسد. تاکنون فقط پژمان معتمدی از ایران تنها مدرس کلاس‌های سطح یک بین‌المللی هستند که از کنفدراسیون آسیا جواز تدریس دارند.

گفتنی است از کشورمان افراد نام آشنایی مانند صغادی از شیراز، فتحی از ایلام، کیایی از قزوین، محمدی از همدان، ربانی، فیروزی، امیدنیک، قناتی فیروزی، شایان از تهران، روشن قیاس از بندر عباس، کیانی از کرج، محمدی از کهگیلویه، اورنگ مستقیم از مازندران، ایلیایی و حیدری از یزد، بادپی از کاشان و ... می‌توانستند در این سمینار حضور داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: