کد خبر: ۵۵۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰

ساترا با آغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قاب اختصاصی شبکه‌های سه و ورزش را در اختیار رسانه‌های فراگیر دارای مجوز از این سازمان قرار می‌دهد.

به گزارش شفاف، سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا)، با آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، قاب اختصاصی (iframe) شبکه‌های سه و ورزش را در اختیار رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر دارای مجوز از این سازمان قرار می‌دهد.

 سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا)؛ حق مالکیت پخش مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ از فیفا توسط سازمان صدا و سیما خریداری شده است و پلتفرم‌های دارای مجوز از ساترا صرفا می‌توانند از طریق قاب اختصاصی (iframe) شبکه‌های سه و ورزش نسبت به پخش مسابقات جام جهانی اقدام کنند؛ بنابراین گزارش، ساترا به‌منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر، با آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، قاب اختصاصی (iframe) شبکه‌های سه و ورزش را در اختیار رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر دارای مجوز از این سازمان مبتنی بر نظام رتبه‌بندی قرار می‌دهد.

پخش مسابقات جام جهانی توسط پلتفرم‌ها صرفا در قالب قاب اختصاصی شبکه‌های تلویزیونی و با هماهنگی ساترا امکان‌پذیر است و در صورت استفاده از سایر شیوه‌ها، این کار تخلف محسوب می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: