کد خبر: ۵۵۶۰۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

با نزدیک شدن به سال نو میلادی، کارگران پست در "اتحادیه کارگران ارتباطات" (CWU) از امروز (چهارشنبه) اعتصاب سراسری ۴۸ ساعته خود را آغاز کردند.

به گزارش شفاف، به نوشته روزنامه دیلی میل، این اعتصابات سومین و چهارمین روز از شش روزی خواهد بود که آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند.

رویال میل تاریخ‌های ارسال نهایی کارت‌های کریسمس را جلو انداخته و برای پست درجه یک، ۱۶ دسامبر و مرسولات ضمانت‌شده تاریخ ۲۱ دسامبر را معرفی کرده است.

مقامات این اتحادیه اعلام کردند بسته‌هایی که در محوطه خارج از انبار در فیلتون، بریستول انباشه شده‌اند، حیوانات و حشرات موذی را به خود جذب کرده است.

براساس عکس‌های منتشر شده، صدها قفسه مملو از پست‌های تحویل نشده وجود دارند و بسیاری از این بسته‌ها دست کم به مدت ۱۷ ساعت در خارج از مرکز پست باقی مانده‌اند.

یک عضو این اتحادیه به روزنامه تلگراف گفت: در حال حاضر این بسته‌ها، غذای موش‌ها و سایر حیوانات از جمله روباه شده است.

یک مقام محلی دیگر در این اتحادیه به این روزنامه گفت: چیزهای زیادی در فضای بیرونی مرکز پست بریستول باقی مانده‌اند و به نظرم غذایی برای حیوانات و حشرات موذی شده‌اند.

سخنگوی رویال میل در این باره اظهار کرد: این اتحادیه در شلوغ‌ترین زمان ما اعتصاب می‌کنند و از قصد بسته‌های سال نو را برای مشتریان، مشاغل و خانواده‌ها در سرتاسر کشور گروگان می‌گیرند. ما هرکاری از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم تا این پست‌ها را به مشتریان برسانیم و از افرادی که در روزهای اعتصاب به کار خود مشغول می‌شوند، تشکر می‌کنیم اما هم‌زمان با نزدیک شدن به سال نو، این کار چالش‌برانگیزتر می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: