کد خبر: ۵۵۶۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۱

کاپِ جام جهانی امروز در نزدیک‌ترین فاصله به بازیکنان قرار خواهد داشت اما هر کسی اجازه لمس آن را ندارد!

به گزارش شفاف، تیم‌های ملی آرژانتین و فرانسه از ساعاتی دیگر در ورزشگاه لوسیل برگزارکننده دیدار نهایی جام جهانی خواهند بود. جایی که کاپِ جام جهانی هم در کنار زمین پیش از شروع دیدار قرار خواهد داشت، اما سوال این است که چه کسانی اجازه لمس این جام گران بها را دارند؟

قبل از اینکه شیمون مارسینیاک داور لهستانی سوت پایان بازی را بزند و قهرمان جدید جهان بین تیم‌های ملی آرژانتین و فرانسه مشخص شود، مقررات فیفا تصریح می‌کند که فقط کسانی که قبلاً به عنوان قهرمانی جام جهانی رسیده رؤسای جمهور تیم‌های فینالیست مجاز به لمس جام خواهند بود؛ بنابراین در صورت حضور در قطر، هم آلبرتو فرناندز و هم امانوئل مکرون می‌توانند جام را لمس کنند.
با این حساب ده نفر از اعضای تیم ملی فرانسه می‌توانند قبل از فینال مقابل آلبی سلسته جام را لمس کنند، زیرا آن‌ها در روسیه ۲۰۱۸ قهرمان شدند.

سه دروازه بان تیم آلفونس آرئولا، هوگو لوریس و استیو مانداندا و لوکاس هرناندز، رافائل واران و بنیامین پاوارد در کنار عثمان دمبله، آنتوان گریزمان، کیلیان امباپه و اولیویه ژیرو به همراه دیدیه دشان مجاز به دست زدن به جام پیش از شروع بازی خواهند بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: