کد خبر: ۵۵۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷

پدر سرباز صهیونیستی اسیر نزد گردان‌های القسام در نوار غزه تاکید کرد، می‌ترسد ارتش با عدم اقدام برای پیدا کردن راه حلی برای پرونده پسرش، «ارزش‌هایی را که بر اساس آن استوار بود از دست داده باشد».

به گزارش شفاف، سمحا گلدن، پدر هدار گلدن، سرباز اسیر صهیونیستی نزد گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس در گفت‌وگو با شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی گفت: وقتی یکی از مسوولان حماس می‌ایستد و اسلحه پسرم را نشان می‌دهد باید چراغ قرمز همه روشن باشد و باید پاسخ و راه حل نهایی بدهند، در غیر این صورت ارزش‌هایی را که بر اساس آن ارتش اسرائیل تشکیل شده، از دست می دهیم.

گلدن گفت: این باید همه کسانی را که در نیروهای ذخیره خدمت می کنند و همه کسانی که با سلام می روند، نگران کند. این سلاح باید حفظ شود، وقتی سلاح اسرائیلی به نمایش در می آید و مطالباتی از ما می شود باید یک پاسخ قاطع بدهیم در غیر این صورت غرور، عزم و اراده و ارزش هایی را که ارتش اسرائیل بر آن استوار شده، از دست خواهیم داد.

گردان های القسام روز چهارشنبه به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تاسیس خود سلاح هدار گلدن را که ماه اوت ۲۰۱۴ با اسارت درآمده به نمایش گذاشت.

این گردان ها چهار نظامی صهیونیستی را در نوار غزه در بازداشت نگهداشته اند که دو تن از آنها یعنی گلدن و شاؤول آرون در جنگ رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۴ در نوار غزه اسیر شده اند. دو نظامی دیگر یعنی "ابراهام منگستو"، "هشام السید" در شرایطی که هنوز مشخص نیست به اسارت درآمده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: