کد خبر: ۵۵۶۴۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶

یکی از هواداران تیم ملی آرژانتین در مراسم جشن ملی‌پوشان در پایتخت این کشور جان باخت.

یکی از هواداران تیم ملی آرژانتین در مراسم جشن ملی‌پوشان در پایتخت این کشور جان خود را از دست داد. فوتبالیست‌های تیم ملی آرژانتین روز سه‌شنبه به افتخار قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ در خیابان‌های بوینس آیرس رژه رفتند.

به گزارش شفاف، و بر اساس این گزارش؛ یک جوان ۲۴ ساله پس از سقوط از سقفی که برای جشن قهرمانی تیم ملی در حال پریدن بود، بر اثر جراحت به سر جان خود را از دست داد.

همچنین در حادثه دیگری در میدان سن مارتین، جایی که کودک ۵ ساله‌ای در جشن همراه با والدینش بود، در کما به سر می‌برد. بنا بر گزارش‌ها، یک قطعه سنگ مرمر از بنای یادبود در طول جشن سقوط کرد و به کودکی برخورد کرد که اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه است. در جریان رژه، اتوبوس تیم ملی آرژانتین مسیر خود را زودتر از موعد در خیابان‌های بوینس آیرس به پایان رساند و بازیکنان با هلیکوپتر تخلیه شدند.

حدود چهار میلیون نفر برای استقبال از بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین به خیابان‌های شهر آمدند. به گفته پلیس شهر بوینس آیرس، خط تلفن ۹۱۱ به حدود ۷۹۵ نفر از افرادی که به دنبال کمک پزشکی بودند، خدمات‌رسانی کرد. اکثر امدادطلبان در محل مداوا شدند و ۳۱ نفر به بیمارستان منتقل شدند. همچنین ۹ نفر نیز دستگیر شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: