کد خبر: ۵۵۶۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

میزگرد تخصصی مبارزه با تروریسم و افراطی گری در منطقه غرب آسیا در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

به گزارش شفاف به نقل از وزارت امور خارجه، اولین نشست از سلسله نشست های علمی و مطالعاتی در زمینه تبیین فعالیت های سردار رشید اسلام و ایران شهید قاسم سلیمانی تحت عنوان «میزگرد تخصصی مبارزه با تروریسم و افراطی گری در منطقه غرب آسیا» در تاریخ شنبه ١٠ دی ماه سال جاری در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه با حضور مهمانان و شرکت کنندگانی از نهادها و دستگاه های مختلف کشور برگزار می شود.

در این نشست ابعاد میدانی، حقوقی و بین المللی مبارزه با تروریسم و نقش برجسته سردار شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از مهمترین موضوعاتی که قرار است در این نشست توسط سخنرانان و صاحب نظران مورد بحث و تشریح قرار گیرد می توان به مبارزه با تروریسم و افراطی گری در غرب آسیا با تاکید بر کشورهای عراق و سوریه، مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا از دیدگاه حقوق بین الملل، نقش سردار حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا و نقش سازمان ملل متحد در حوزه ضد تروریسم در منطقه غرب آسیا اشاره کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: