کد خبر: ۵۵۶۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷

فاینورد در حضور تعویضی ملی‌پوش ایرانی خود به برتری مقابل ایمن رسید.

به گزارش شفاف، علیرضا جهانبخش پس از اینکه در دیدار تدارکاتی مقابل گو اهد ایگلز موفق به گلزنی در حضور تعویضی خود شد، امروز دوباره به‌عنوان یار جانشین برابر تیم ایمن به زمین رفت که این بار فرصتی برای درخشش دوباره و گلزنی قبل از شروع سال جدید به دست نیاورد.

تیم فوتبال فاینورد در حالی که علیرضا جهانبخش را مثل دیدارهای قبل جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در آخرین مسابقه دوستانه‌اش در تعطیلات به مصاف ایمن، تیم شانزدهم جدول لیگ اردیویسه هلند رفت و در نهایت به پیروزی پُر گل پنج بر صفر رسید.

یاران جهانبخش که پیش از این چهار مسابقه تدارکاتی در وقفه بازی‌های لیگ اردیویسه هلند انجام داده و سه پیروزی به دست آورده و تنها یک شکست داشتند، امروز هم موفق شدند به برتری برابر ایمن دست پیدا کنند تا این برد آنها را به استقبال بازی‌ها ببرد.

علیرضا جهانبخش پس از درخشش در مسابقه دوستانه مقابل ایگلز، در دیدار امروز برابر تیم ایمن از دقیقه ۶۲ وارد زمین شد و آخرین بازی خود را در سال ۲۰۲۲ را انجام داد.

یاران جهانبخش ۱۰ روز دیگر در چارچوب دیدارهای هفته پانزدهم لیگ اردیویسه هلند مهمان تیم رده هفتمی اوترخت خواهند بود و امیدوار به کسب پیروزی در این مسابقه و حفظ صدرنشینی و فاصله سه امتیازی با آژاکس هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: