کد خبر: ۵۵۶۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳

رونالدو شب گذشته در حالی با النصر قراردادی دو ساله امضا کرد که منتظر تماس نجات بخش رئال مادرید بود.

به گزارش شفاف، شب گذشته در مادرید بالاخره قراردادش با النصر عربستان را امضا کرد و حالا بیشترین دستمزد تاریخ فوتبال را نیز دریافت خواهد کرد. شب گذشته رئیس باشگاه النصر و دیگر مدیران باشگاه عربستانی در مادرید حاضر بودند تا بزرگترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال آسیا را قطعی کنند و به هدف خود نیز رسیدند. انتقالی که ابتدا در جریان جام جهانی و توسط مارکا فاش شده بود.

۴۰ روز پرتنش با فراز و فرودهای زیاد سپری شد و انتقالی که ماه گذشته تقریبا قطعی شده بود، به سرانجام رسید. همه چیز تمام شده به نظر می رسید ولی برخی جزئیات باید مورد بررسی بیشتر قرار می گرفت تا انتقال نهایی شود. همچنین النصر نیز برای عقد قرارداد رسمی با رونالدو موانعی پیش روی خود می دید که همه را برطرف کرد. رونالدو در طول جام جهانی برای اینکه تمرکزش کاملا روی تیم ملی پرتغال باشد، همه شایعات انتقالش به النصر را رد کرد ولی او به خوبی می دانست که مذاکرات وارد مرحله پیشرفته خود شده و انتقال به النصر امری تقریبا قطعی است.

همه چیز از مصاحبه او با پیرس مورگان شروع شد. انتقادات تند او علیه اریک تن‌هاخ و باشگاه یونایتد در نهایت منجر به فسخ قرارداد او شد. هدف رونالدو از مصاحبه نیز همین بود. در همان روزها بود که پیشنهاد النصر رسید. رونالدو تقریبا می دانست که ادامه فوتبالش در بالاترین سطح فوتبال اروپا غیرممکن است ولی سعی کرد امید خود را حفظ کند.

 پیشنهاد النصر عالی بود و تمامی گفت‌وگو ها توسط دوست صمیمی رونالدو یعنی ریکاردو رفوژه انجام شد و جالب اینکه ژرژ مندس، مدیر برنامه های رونالدو در ۲۰ سال گذشته، در این مذاکرات هیچ دخالتی نداشت. رونالدو جام جهانی کابوس واری را سپری کرد و پس از حذف پرتغال چون بدون تیم بود، با اجازه مسئولان رئال در کمپ والدبباس تمرین کرد.

 پس از اولین تمرین شایعات و گمانه زنی ها در مورد بازگشت رونالدو به رئال قوت گرفت اما رونالدو هرگز تماسی که منتظرش بود را دریافت نکرد. او کورسوی امیدی داشت که شاید رئال برای جذب او اقدام کند اما هرگز این اتفاق رخ نداد. بازگشتی که می توانست رویایی باشد اما در باشگاه رئال مادرید علاقه ای به همکاری مجدد با رونالدو نداشتند. از سال ۲۰۱۸ که رونالدو رئال را ترک کرد، در دو نوبت او برای بازگشت ابراز علاقه کرد ولی فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه) هیچگاه چراغ سبز نشان نداد.

در نهایت و پس از اینکه النصر توانست انتقال قطعی و قرضی چند بازیکن خود را نهایی کند و یکی دو خریدی که تمام شده به نظر می رسید را متوقف کرد، همه چیز برای رسمی شدن انتقال رونالدو مهیا شد. داستانی که از ۲۵ نوامبر شروع شد، شب گذشته در خانه رونالدو در مادرید به سرانجام رسید و ستاره پرتغالی از دو روز دیگر در ریاض خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: