کد خبر: ۵۵۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸

رییس مرکز اطلاع رسانى پلیس راهور تهران گفت:حدود٤٠ درصد از تصادفاتی که برای عابرین پیاده روی می دهد در زمان های تاریکی هوا روی می دهد.

به گزارش شفاف، سرهنگ على اصغر شریفى اظهار کرد: متاسفانه در مورد آنالیزی که درباره تصادفات عابرین پیاده در ٨ ماهه اخیر صورت گرفته است ، ٤٣ درصد از تصادفات به عابرین پیاده باز می گردد و عابرین پیاده ای که جان خود را در تصادفات از دست داده اند.

وی افزود : ٢٥ درصد از تصادفات جرحی مجدد به عابرین پیاده باز می گردد؛ باید اشاره داشت که عابرین پیاده هم یک سری تکالیف و وظایفی را دارند و در قانون کامل به این موضوع اشاره شده است که عدم رعایت ایمنی از سوی عابرین این عدد را رقم زده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: با بررسی هایی که هر دوره صورت گرفت بیشترین زمان و مکان تصادفات عابرین پیاده مشخص می گردد .

وی افزود : از ساعت ١٢ شب تا ساعت ٤ صبح، ١٥ درصد و از ساعت ٤ تا ٨ صبح که هوا کم کم روشن می شود، ١٥ درصد از تصادفات عابرین اتفاق می افتد .

سرهنگ شریفی گفت : در واقع اگر بخواهیم واضح تر اشاره کنیم ، حدود٤٠ درصد از تصادفاتی که برای عابرین پیاده روی می دهد در زمان های تاریکی هوا روی می دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: