کد خبر: ۵۵۷۳۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: مصدومیت بدموقع حامد حدادی به ما ضربه بدی زده است و باید برنامه خوبی در نظر بگیریم تا در نبود این ستاره سایر بازیکنان بتوانند خلا این بازیکن را پر کنند.

به گزارش شفاف، سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بسکتبال اظهار کرد: طبق برنامه قرار بود که اردوی تیم ملی از اول  بهمن ماه شروع شود، اما به علت فشردگی لیگ و همچنین مسابقات غرب آسیا قرار شد که با ۱۰ روز تاخیر اردو را شروع کنیم و از ۱۱ بهمن ماه استارت می‌زنیم.   

او ادامه داد: تعدادی از تیم‌ها در مسابقات باشگاهی بسکتبال شرکت می‌کنند و برای اینکه  آن‌ها ضرر نکنند تصمیم گرفتیم که  اردو را به تعویق بیاندازیم. هر چند این اقدام، کار را برای ما سخت می‌کند. می‌دانم که برخی از بازیکنان تیم ملی در لیگ تحت فشار هستند و هفته‌ای ۲ بار بازی انجام می‌دهند و به کشور‌های غرب آسیا می‌روند دوباره به ایران بازمی گردند.

ارمغانی گفت: ما در ایران فقط یک هفته حضور داریم و پس از آن به ژاپن می‌رویم تا در آنجا هم تمرین کنیم و هم بازی تدارکاتی با یکی از تیم‌های باشگاهی ژاپن قبل از پنجره ششم مسابقات انتخابی جام جهانی  داشته باشم تا با آمادگی بالا به مصاف تیم ملی ژاپن برویم. خوب می‌دانیم که ژاپن جزو تیم‌های خوب آسیا محسوب می‌شود و کار سختی پیش رو داریم، اما تلاش می‌کنیم در این ۲ دیدار به پیروزی برسیم و سهمیه حضور در جام جهانی را بگیریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال تصریح کرد: بعد از بازی با تیم ملی ژاپن هم به هنگ کنگ می‌رویم تا در این کشور با تیم ملی پین بازی کنیم. متاسفانه مصدومیت بدموقع حامد حدادی به ما ضربه بدی زده است و باید برنامه خوبی در نظر بگیریم تا در نبود این ستاره  سایر بازیکنان بتوانند خلا این بازیکن را پر کنند تا به نتیجه خوبی برسیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: