کد خبر: ۵۵۷۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷

رسانه‌های عبری محتوای پیام تهدیدآمیز نتانیاهو به تشکیلات خودگردان فلسطین و دلیل جلوگیری از تصمیم‌گیری‌های سخت‌تر را فاش کردند.

به گزارش شفاف، وبسایت عبری "وای نت" نوشت، مطابق با توصیه های نهادهای امنیتی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه از اتخاذ تصمیمات تند علیه تشکیلات خودگردان فلسطین جلوگیری کرد.

این وبسایت خبری نوشت: نتانیاهو تصمیم گرفت یک تیم وزارتی محدود متشکل از چهار وزیر: یوآو گالانت، وزیر جنگ اسرائیل، بتسلئیل اسموتریچ،  وزیر دارایی که به عنوان وزیر در وزارت جنگ خدمت می‌کند، الی کوهن، وزیر امور خارجه و ران درمر، وزیر امور استراتژیک برای تعیین اقدامات تفصیلی لازم الاجرا تشکیل دهد.

مقامات ارشد رژیم صهیونیستی می گویند، هر اقدام تشکیلات خودگردان فلسطین در نهادهای بین المللی، پاسخی دندان شکن در پی خواهد داشت.

وای نت نوشت: آمریکایی ها این تصمیمات اسرائیل را دوست نداشتند، اما این اقدام را محکوم نکردند زیرا متوجه شدند که تل آویو می توانست اقدامات سخت گیرانه‌تری اتخاذ کند.

به نوشته این وبسایت، رژیم صهیونیستی با ارسال پیامی به تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که علاقه‌ای به حل این مشکل ندارد اما در قبال اقداماتی که در سازمان ملل و دادگاه لاهه گرفته شده سکوت نخواهد کرد و واکنش شدیدی برای هر اقدامی از این دست وجود خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: