کد خبر: ۵۵۷۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تمامی معابر سطح شهر تهران پس از بارش برف بازگشایی شده‌اند و مشکل خاصی در تهران وجود ندارد.

به گزارش شفاف، علیرضا جعفری در تشریح آخرین وضعیت سطح شهر تهران در پی بارش برف گفت: عوامل خدمات شهری شهرداری تهران از دو روز گذشته در آماده باش ۱۰۰ درصدی قرار گرفتند و با بسیج نیرو‌ها و ماشین‌آلات برای بارش برف در تهران آماده بودند. برهمین اساس از شب گذشته نیز در پی بارش برف نسبت به بازگشایی معابر شهر اقدام کردند.

وی ادامه داد: تمامی مخازن شن و نمک در سطح شهر تهران و همچنین دپوی شن و نمک نیز به همراه ماشین‌آلات در سطح مناطق تامین و شارژ شد.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: در حال حاضر هیچ مشکل خاصی در سطح شهر تهران وجود ندارد و تمامی معابر درجه یک، دو و سه بازگشایی و شن و نمک در سطح این معابر پاشیده شده است لذا به عوامل اعلام کردیم برای جلوگیری از مشکلات شهروندان، معابر فرعی را چک کنند و در صورت لزوم نسبت به بازگشایی آن‌ها اقدام کنند تا برای شهروندان مشکلی در این روز برفی وجود نداشته باشد.

جعفری ادامه داد: تمامی معابر باز شده است، اما در برخی نقاط شهر شاهد ترافیک هستیم، اما این ترافیک ناشی از بسته بودن معابر به دلیل بارش برف نیست.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از شهروندان درخواست کرد تا در صورت بسته بودن معبری به دلیل بارش برف و یا نیاز به حضور عوامل خدمات شهری با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نیرو‌های خدمات شهری نسبت به برفروبی معابر اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: