کد خبر: ۵۵۷۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون دو و میدانی گفت: بودجه فدراسیون فقط به ۲، ۳ ورزشکار می‌رسد و نیازمند حمایت بیشتری برای مدال آوری هستیم.

به گزارش شفاف، سیاوش سپهوندی مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم آباد اظهار کرد:  تیم پلیمر با ۲ تیم الف و ب در مسابقات  قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی شرکت کرد که در بخش دختران تیم ما اول شد و در بخش آقایان هم تیم ما دوم شد. با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیایی در قزاقستان در پیش است، این رقابت‌ها از هیجان خاصی برخوردار بود و چند رکورد هم جابه جا شدند. سطح کمی و کیفی مسابقات در رده بانوان و آقایان ۲ تیم آقایان و بانوان را بالا بردیم که واقعا از لحاظ ذهنی و روحی بتوانند خود را محک بزنند که برای سال بعد که آغاز فصل مسابقات قهرمانی کشور است آمادگی بیشتری  داشته باشند.

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون دو و میدانی گفت: برنامه ما این است که ورزشکاران خود را  برای حضور در  مسابقات  نوجوانان قهرمانی آسیا (ازبکستان) و  رقابت‌های جوانان قهرمانی آسیا (کره جنوبی) در  کمپ‌ها رصد کنیم.

تیم پلیمر خلیج فارس در هندبال هم سرمایه گذاری کرده است 

سپهوندی گفت:  ما در هندبال هم سرمایه گذاری کردیم  و اکنون قرار است در مسابقات لیگ هم شرکت کنیم. ما ۲ بازیکن از خارج از کشور از کشور‌های کرواسی و صربستان آوردیم که بتوانیم ان شا الله به موفقیت برسیم. همچنین  فدراسیون هندبال تلاش می‌کند  که خودش را به سطح مسابقات آسیایی و باشگاه‌های آسیایی که برگزار می‌شود، برساند تا بتوانیم نماینده باشگاه‌های آسیا باشیم.

انتظار  داریم تا  وزیر ورزش به دو و میدانی کمک کند 

او افزود: ما  توانستیم با نظم و دیسپلینی که داشتیم مسابقات دو و میدانی  را هدایت کنیم و  سطح رقابت‌ها را بالا ببریم. در این چند سال که صیامی ریاست فدراسیون را برعهده دارد، خوب کار  کرده است.   البته کم و کاستی‌هایی وجود دارد  و بودجه کم است. ما از سجادی وزیر ورزش و جوانان  انتظار داریم که این ورزش پایه که بیشترین مدال‌ها در جهان برای این رشته ورزشی توزیع می‌شود را بتواند کمک کند. اگر بستر آماده شود ما می‌توانیم مدال‌های زیادی در بازی‌های آسیایی کسب کنیم.  

سیاوش سپهوندی رئیس هیئت دو و میدانی لرستان  اظهار کرد: من توانستم از ۲۴ رای مجمع دو و میدانی، ۲۰ رای را به خود اختصاص بدهم و برای ۴ سال به عنوان هیئت دو و میدانی لرستان انتخاب شوم.  

امیدوارم در مسابقات قزاقستان رکوردهای خوبی ثبت کنیم 

او درباره مسابقات دو و میدانی  قهرمانی باشگاه‌های کشور  گفت: این مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های  قزاقستان است که در برخی از مواد رکورد‌ها جابه جا شدند و این موضوع جای خوشحالی دارد. تیم‌های خوبی از جمله پلیمر خلیج فارس، ذوب آهن، نفت تهران در این مسابقات شرکت کردند که دست همه مدیران عامل درد نکند و امیدوارم تا مسابقات نور سلطان قزاقستان بتوانیم رکورد‌های خوبی ثبت کنیم تا بتوانیم با حضور تیم قدرتمندی در این رقابت‌ها شرکت کنیم.   همچنین از صیامی تشکر می‌کنیم که بستر را فراهم کرده که تیم قدرتمندی را برای این مسابقات آماده کنیم تا بتوانیم در این مسابقات شرکت کنیم.

سال پرترافیکی در دو و میدانی پیش رو داریم 

او ادامه داد: سال پرترافیکی را پیش رو داریم که ان شا الله فدراسیون دو و میدانی  حمایت از تک تک ورزشکاران داشته باشد. علی فتحی گنجی رکورد دار پرتاب نیزه خدمت سربازی اش را می‌گذراند. آرش سیاری، مرتضی بیرانوند و چند جوان دیگر که به تیم ملی اضافه کردیم. ان شا الله بودجه فدراسیون دو و میدانی را طوری مسئولان بلند مرتبه در نظر بگیرند که بتوانیم اردو‌های خود را برگزار کنیم.

چونه دو و میدانی را بزرگ تر بگیرند 

سپهوندی گفت: بودجه فدراسیون دو و میدانی کم است و به ۲، ۳ ورزشکار بیشتر نمی‌رسد و امیدوارم این بودجه بیشتر کنند. دو و میدانی رشته اول المپیک است که باید چونه را بزرگ‌تر بگیرند تا ورزشکاران بتوانند مشکلات خود را رفع و رجوع کنند. دو و میدانی به جایگاهی رسیده که باید همه مسائل و زیرساخت‌ها حرفه‌ای باشد.

او در پایان گفت:  از همه مسئولینی که نگاه ویژه‌ای به دو و میدانی دارند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم که دست به دست هم بدهیم تا سال پرترافیک را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: