کد خبر: ۵۵۷۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰

 

 

هدیه مدیریتی آراهنر

هدیه دادن یکی از راه های ابراز محبت و همین طور نشان دادن مراتب سپاسگزاری و قدردانی از حضور یک فرد یا افراد مختلف است. هم چنین شما با اهدای هدیه می توانید در ذهن فرد مورد نظر ماندگار شوید؛ موضوع هدیه دادن به افراد مختلف، چه اعضای خانواده و فامیل و چه دوستان و همکاران یا مدیران، هنگامی چالش برانگیز می شود که به درستی نمی دانیم که چگونه باید برای هر فردی هدیه ای مناسب و درخور انتخاب کنیم خصوصاً که فرد یا افراد مورد نظر ما در جایگاه مدیریتی باشند؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در خصوص خرید هدیه نفیس برای مدیران مطالبی را عنوان کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.  

ویژگی های هدایای  مدیریتی

برای این که بتوانید به منظور خرید ست مدیریتی نفیس برای مدیران تصمیم گیری آسان تری داشته باشید، بد نیست که به برخی ویژگی های هدایای مناسب برای مدیران بپردازیم؛ این سه ویژگی ها عبارتند از:

  1. تناسب ارزش هدیه و جایگاه افراد

یکی از مهم ترین ویژگی ها در این رابطه، تناسب بین جایگاه فرد دریافت کننده هدیه و ارزش هدیه است. ناگفته پیداست که ارزش هدیه تنها به قیمت آن بستگی ندارد، بلکه کیفیت هدیه را نیز شامل می ‌شود. به عنوان مثال در زمان خرید هدیه نفیس برای مدیران ارشد یک شرکت حتما باید کیفیت آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. 

  1. تناسب سلایق افراد و کاربرد هدیه برای آن ها

دومین موضوعی که در تهیه هدیه تبلیغاتی برای افراد مختلف باید در نظر بگیرید، توجه به سلایق و خصوصیات فردی آن هاست. به عنوان مثال، برای فردی که علاقه‌ ای به آثار هنری ندارد خرید یک تابلو نقاشی یا مجسمه‌ های تزئینی نمی تواند هیجان انگیز و جالب باشد؛ بنابراین قبل از خرید هدایای مدیریتی علایق افراد را در نظر بگیرید. چه بسا هدیه ‌ای از نظر شما قابل توجه باشد اما برای فرد دریافت‌ کننده بسیار کسل‌کننده به نظر برسد.  

  1. تناسب هدایای مدیریتی با علت و مناسبت آن

 در هنگام خرید یک هدیه نفیس مدیریتی باید به مناسبت آن هم فکر کنید؛ برخی از مناسبت ها، مانند اعیاد مختلف فرصت های خوبی برای اهدای هدیه است ولی در دیگر روزهای سال، بهتر است در خصوص علت و مناسبت اهدای هدیه از قبل فکر کنید.

هدیه مدیریتی زریر آراهنر

مزایای هدایای مدیریتی

همان طور که می دانید اهدای هدیه تبلیغاتی مزایای زیادی دارد از جمله این که به معرفی برند شما کمک می کند؛ مخاطبان را وفادار می کند، برند و نام شما را در ذهن مخاطبان و مشتریان حک و ماندگار می کند و غیره.   

مزایای هدایای مدیریتی مانند دیگر هدایای تبلیغاتی است با این تفاوت که این هدایا در سطح مدیران رد و بدل می ‎شود؛ بنابراین باید از نظر کیفی، ارزش مادی و به خصوص معنوی، کاربرد، ماندگاری و غیره از سطح قابل توجهی برخوردار باشند و هم چنین اقلامی با ارزش، نفیس و کاربردی باشند تا بتوان از آن‎ها تحت عنوان یک هدیه مناسب برای مدیران استفاده کرد، زیرا هدایای مدیریتی، یکی از بهترین روش‎ ها برای تبلیغ یک کسب و کار یا یک برند است و به کمک آن می ‎توان پتانسیل‌ ایجاد تعامل و آگاهی از برند کسب و کار خود را ارتقا داد و نقاط قوت خود را معرفی کرد.

 استفاده از هدایای تبلیغاتی در سطح مدیران هم چنین موجب ایجاد روابط دوستانه با مدیران شرکت‎ ها و موسساتی که به هر نحوی با شما همکاری دارند، می‎ شود؛ چه این شرکت‎ ها مشتریان شما محسوب شوند و چه شرکت‎ هایی باشند که شما برای تهیه محصولات و ارائه بهتر خدمات با آن‎ ها همکاری می‎ کنید.

از دیگر مزایای هدایای مدیریتی این است که شما می ‎توانید با اهدای یک هدیه خاص، نفیس و درخور شخصیت فرد هدیه گیرنده، نام و برند خود را در ذهن او برای همیشه ماندگار کنید؛ البته موضوع به همین جا ختم نمی‎ شود، بلکه به عنوان مثال در صورتی که شما به مدیر یک شرکت یک گلدان یا قلمدان و یا هر هدیه نفیس دیگری را هدیه کنید که بر پایه آن طرح برند یا لوگوی شما نقش بسته باشد؛ چنانچه آن فرد هدیه شما را در دفتر کار خود قرار دهد، هر مراجعه کننده ای که به دفتر او برود، با برند و نام موسسه تجاری شما آشنا خواهد شد.

به عبارت دیگر شما با صرف هزینه‎ ای معین، اقدام به تبلیغی طولانی مدت  و ماندگار کرده‎اید و می توانید نسبت به بازخورد هزینه‎ های صرف شده هم اطمینان داشته باشید.

هم چنین با اهدای هدایای مدیریتی می‎ توانید حس اعتماد و وفاداری را در همکاران تجاری شما بیشتر کنید؛ وقتی شما یک هدیه شایسته به یک مدیر می‎دهید نه تنها حس ارزشمندی را در او به وجود می آورید، بلکه این پیام را به او منتقل می کنید که کسب و کار شما قابل اعتماد است و به صورت کاملاً حرفه ‎ای عمل می ‎کند.

ویژگی هدایای مدیریتی

پیشنهاد آراهنر برای خرید هدیه نفیس برای مدیران

بسته گلدان و شکلات ‌خوری مس و پرداز، ترمه ابریشم و هاون

این بسته هدیه نفیس می تواند همان چیزی باش که شما برای هدیه دادن به مدیران خصوصا بعنوان هدیه روز مرد به آن احتیاج دارید؛ زیبا، نفیس و همه پسند؛ در بسته هدیه گلدان و شکلات‌ خوری مس و پرداز، ترمه ابریشم و هاون، یک عدد شکلات خوری مس و پرداز کوچک، یک عدد گلدان صراحی مس و پرداز (20 سانتی متر)، یک عدد ترمه ابریشم (50 سانتی متر)، یک عدد هاون نقاشی شده، یک عدد مجری خاتم و مقداری زعفران قرار داده شده است که در یک  بسته بندی چوبی شیک و زیبا عرضه می شود.

بسته گلدان، بشقاب و آجیل خوری الماس تراش

بسته هدیه گلدان و بشقاب قلم ‌تراش و ترمه ابریشم، یک هدیه به شدت چشم‌ نواز مدیریتی و سازمانی است. شما با این هدیه می‌ توانید تفاوت خود با دیگران را رقم بزنید. این مجموعه نفیس مدیریتی هم نشینی زیبای دو هنر ایرانی در کنار یکدیگر است و حتی می ‌تواند یک هدیه مناسب برای مهمان ‌ها و یا مشتری‌ های خارجی شما باشد. در این بسته هدیه یک عدد گلدان قلم‌تراش (20 سانتی متر)، یک عدد بشقاب قلم‌تراش (20 سانتی متر)، یک عدد ترمه گرد ابریشم (50 سانتی متر) قرار داده شده است که در یک بسته بندی هاردباکس نفیس عرضه می شود.

بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری

بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری، هدیه ‌ای مناسب و خاص برای مدیران است. با این هدیه خاص می ‌توانید نظر مثبت افراد علاقه ‌مند به هنر ایرانی را به خود جلب کنید.

در بسته هدیه گلدان و میوه خوری ملیله کاری، یک عدد میوه خوری ملیله ‌کاری و دو عدد گلدان ملیله‌ کاری قرار دارد. این صنایع دستی فوق ‌العاده زیبای ایرانی در یک جعبه چوبی جذاب به شما تقدیم خواهد شد. با بسته گلدان و میوه خوری ملیله‌ کاری، نگاه ‌ها را به سمت خود جلب کنید.

سخن پایانی

هدیه دادن یی از بهترین راه ها برای نمایش قدردانی و سپاس از دیگران است و به همان میزان هم می تواند یاد شما را در خاطر فرد هدیه گیرنده ماندگار کند؛ به همین دلیل در مناسبت های مختلف و برای افراد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از نکات مهم در زمان هدیه دادن، توجه به جایگاه فرد هدیه گیرنده و شأن و مقام اوست؛ به عبارتدیگر هدیه ای می تواند سودمند واقع شود که نظر دریافت کننده را به خود جلب کند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: