کد خبر: ۵۵۷۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از اتصال این سازمان به به درگاه خدمات الکترونیکی دولت خبر داد.

احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و ایجاد میز خدمت الکترونیک، سازمان تعزیرات حکومتی به درگاه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.gov.ir متصل شد.

به گزارش شفاف، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: پیش از این شکایت و گزارش مردمی در سازمان تعزیرات حکومتی از طریق سامانه ۱۳۵ ثبت می‌شد، اما با توجه به آئین نامه‌ها و اسناد بالادستی برای ارائه خدمات الکترونیک، سطح ارائه خدمات سازمان تعزیرات حکومتی در قالب میز خدمت الکترونیک افزایش یافت.

اصانلو افزود: با اتصال به پنجره خدمات دولتی، کاربران در هنگام مراجعه به میز خدمت الکترونیک سازمان تعزیرات در صورت عضویت در دولت من به ثبت نام مجدد نیازی ندارند و با همان کاربری، هویت افراد احراز می‌شود و می‌توانند خدمات درخواستی را از سازمان تعزیرات حکومتی دریافت کنند.

اصانلو با اشاره به ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌ها برای ایجاد میز خدمت الکترونیک سازمان گفت: هماهنگی انعقاد تفاهم نامه با سازمان ثبت احوال و ثبت اسناد به منظور سرویس استعلام و احراز هویت اشخاص حقیقی و حقوقی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور صحت سنجی شماره تلفن همراه و شرکت پست به منظور استعلام کد پستی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده است.

به گفته رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حال حاضر میز خدمت الکترونیک سازمان به نشانی tazirat۱۳۵.ir با قابلیت ابلاغ الکترونیکی آراء، دریافت برخط شکایات با قابلیت رهگیری، مشاهده پرونده‌های مرتبط با شخص و پرداخت الکترونیکی جرائم در فاز آزمایشی، آماده ارائه خدمات به مراجعین است.

اصانلو افزود: پس از پایان فاز اول آزمایشی در مرحله بعد، هدف افزایش امکانات این سامانه همچون اعتبارسنجی دو فازی، اعتبار سنجی بیومتری، ایجاد امکان ثبت وکالت نامه، تجدیدنظر و واخواهی می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: