کد خبر: ۵۵۷۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰

سقوط مرگبار زن جوانی از پنجره خانه‌اش به پلیس اعلام شد که وقتی مأموران به محل حادثه رفتند شوهر این زن مدعی شد همسرش خودکشی کرده است.

به گزارش شفاف، سرهنگ نجم‌الدین مرادی فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر سقوط خانمی از پنجره ساختمان و فوت وی، بلافاصله مأموران به محل حادثه اعزام شدند. با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و در بررسی‌های انجام شده در صحنه و نحوه سقوط و معاینه جسد مشخص شد روی بدن وی آثار ضرب و شتم وجود دارد بنابراین عمدی بودن سقوط و فرضیه قتل پررنگ شد به همین دلیل تمامی دوربین‌های پیرامونی ساختمان مذکور بازبینی و مدارک و مستندات جمع‌آوری شد.

مرادی اظهار کرد: در تحقیقات به عمل آمده از شوهر این زن، وی منکر هرگونه اختلاف و ضرب و شتم همسرش شد و اعلام کرد وی به دلایل نامعلومی خودکشی کرده است، ولی در مواجهه با فیلم ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته که نشان می‌داد وی در حال پرت کردن همسرش به بیرون از ساختمان است، به ناچار لب به اعتراف گشود و اعلام کرد پس از دعوا و مشاجره با همسرش، او را از پنجره به بیرون پرت کرده است و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: قاتل پس از بازسازی صحنه جرم و تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مقام قضایی و سپس روانه زندان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: