کد خبر: ۵۵۸۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶

شالبافیان گفت:در طراحی غرفه ایران از نماد‌های فرهنگی کشور استفاده شده که این موضوع بر جذب علاقه‌مندان به فرهنگ کشور کمک کرد.

به گزارش شفاف، علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه برپایی غرفه ایران در چهل و سومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR که ۲۸ دی تا ۲ بهمن ۱۴۰۱ در مادرید اسپانیا برگزار شد، با بیان اینکه پاویون کشورمان در این رویداد بین المللی با استقبال ویژه‌ای از سوی بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به صنعت گردشگری مواجه شد، گفت: طراحی پاویون کشورمان در این دوره از نمایشگاه بسیار منحصر به فرد بود.

وی افزود: در طراحی غرفه ایران از نماد‌های فرهنگی و معماری زیبای سراسر کشور استفاده شده بود که این موضوع خود بر جذب بیشتر علاقه‌مندان به فرهنگ و تمدن کهن و غنی کشورمان و بازدید از دستاورد‌های نمایندگان ایران در این نمایشگاه، کمک کرد.

شالبافیان به حضور نمایندگان صنعت گردشگری کشورمان با دستان پر در این نمایشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه به رغم شرایط و جو نامطلوبی که علیه ایران وجود داشت، دفاتر خدمات مسافرتی از استان‌های تهران، خراسان شمالی، کردستان، فارس و اصفهان در غرفه کشورمان حضور داشتند و به معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی، تاریخی، بومگردی و ... ایران پرداختند.

معاون گردشگری کشور ابراز امیدواری کرد، حضور در این نمایشگاه برای دفاتر خدمات مسافرتی که سفیران فرهنگی کشورمان هستند، آثار اقتصادی مطلوبی به همراه داشته باشد و به افزایش آمار جذب گردشگر و مسافران خارجی منجر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: