کد خبر: ۵۶۰۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: داشتن تک تک این بازیکنان برای هر مانند آرزو باشد.

به گزارش شفاف، علیرضا منصوریان که امروز به عنوان جانشین جواد نکونام در فولاد خوزستان انتخاب شد، در نشست خبری پیش از بازی با ملوان، اظهار کرد: خوشحالم در فولاد خوزستان هستم. براساس سلسله مراتبی که در دوران مربیگری داشته‌ام امروز به یکی از با امکانات‌ترین باشگاه‌های داخلی کشور آمده‌ام. خیلی خوشحالم که فولاد خوزستان به لحاظ ساختاری و سخت افزاری یکی از تکمیل‌ترین باشگاه‌های کشور است.

وی افزود: خوشحالم این اعتماد به من شد تا بتوانم سکان تیم فوتبال فولاد خوزستان را به عهده بگیرم. در این میان به تیم ملوان خوش آمد می‌گویم و امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای این تیم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در این یکی، دو روز نمی‌توانستیم کار خاصی انجام دهیم و فقط با برگزاری جلساتی سعی در تغییر نگاه به بازی و ایجاد ذهن برنده در بازیکنان داشتیم.

منصوریان عنوان کرد: داشتن تک‌تک این بازیکنان برای هر مربی می‌تواند آرزو باشد و اکنون کلکسیونی از بازیکنانی داریم که شاید فقط مقداری دچار افت روحی شده‌اند و باید با شروع کار در اهواز بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: فردا روز مهم برای بازیکنان ما است. فولاد خوبی را در جام باشگاه‌های آسیا دیدیم و برای تکمیل این کار نیاز است تا فردا یک استارت خیلی خوب داشته باشیم. امیدواریم فردا سربلند شویم و از هواداران می خواهیم که از بازیکنان تیم حمایت کنند چون همه ما پای یک سفره نشسته‌ایم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: