کد خبر: ۵۶۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵
باشگاه پیکان:

باشگاه پیکان در خصوص اتفاقات دیدار نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش شفاف، تیم‌های والیبال پیکان تهران و لبنیات هراز آمل در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این رقابت با نتیجه ۳ بر ۱ به سود هراز آمل به پایان رسید. باتوجه به پیروزی هراز آمل در بازی رفت، این تیم موفق شد تیم پرستاره پیکان را شکست دهد تا فینالیست لیگ برتر والیبال شود.

این رقابت با حاشیه‌های بسیاری همراه بود؛ از حمله حضرت‌پور ملی‌پوش پیکان به هواداران تیم آملی تا اخراج پیمان اکبری و مشاجره این مربی با خبرنگاران.

باشگاه والیبال پیکان در طی بیانیه‌ای به حاشیه‌های این رقابت پرداخت و نوشت: "در حاشیه دیدار دو تیم پیکان تهران و هراز آمل در چارچوب روز دوم از مرحله نیمه نهایی، اتفاقات فراوانی در سالن فدراسیون رقم خورد که نیاز به بررسی و کارشناسی از سوی مسئولان امر و متولیان رشته والیبال در کشورمان دارد. قطعا مدیران فدراسیون که اتفاقا در جایگاه ویژه حضور داشتند و بارها نسبت به رفتار تعدادی از تماشاگران تیم هراز واکنش نشان دادند، در این خصوص اظهارنظر می‌کنند و در انتظار تصمیم قاطعانه آنها برای این حواشی هستیم هرچند در زمان برگزاری بازی نیز، شرایطی برای کنترل اتفاقات وجود داشت تا از میزان توهین‌ها کاسته شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: