کد خبر: ۵۶۰۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
کشتی دانکلوف و نیکولای پتروف

در روز پایانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف، هادی وفایی پور به مدال طلا رسید

به گزارش شفاف، مسابقات سه وزن پایانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف ظهر امروز (یکشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

بر همین اساس در وزن ۸۶ کیلوگرم  هادی وفایی پور در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ دومانتاس پایولیوسنکو از لیتوانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر صفر استفان ریچموس از سوئیس را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر آیمار آندروسی از استونی شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وفایی پور در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر گوجن از ترکیه را شکست داد و راهی فینال شد، وی در این دیدار فاتح اردین دارنده مدال نقره جهان از ترکیه را با نتیجه ۱ بر ۱ شکست داد و صاحب گردن آویز طلا شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم دانیال شریعتی نیا پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر لوکاس کراساسکاس از لیتوانی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل ماگومدگادجی نوراف از مقدونیه را با نتیجه ۸ بر صفر و ضربه فنی مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت، شریعتی با نتیجه ۱۰ بر ۴ مقابل کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد، وی در این دیدار با برتری ۱۰ بر صفر مقابل دانی پیدنس از اوکراین صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم مصطفی طغانی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر پاریس کاریپی از آلبانی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد، طغانی در این مرحله گئورگی ایوانف از بلغارستان را با نتیجه ۱۱ بر ۸ مغلوب کرد و فینالیست شد، وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ مقابل گئورگی مشویلدیشویلی از آذربایجان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۶۰ کیلوگرم رشته فرنگی نیز سجاد عباسپور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۸ مقابل مارتین ولیف از بلغارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۸ بر ۱ هلاری ماگیسالو از استونی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت، عباسپور در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر ۲ مغلوب ژولامان شارشنبکوف دارنده مدال طلا جهان از قرقیزستان شد و راهی دیدار رده بندی شد، وی در این دیدار ندیالکو پتروف از بلغارستان را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست کرد و به مدال برنز دست یافت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: