کد خبر: ۵۶۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹

ملی پوش تیراندازی کشورمان گفت: رشته ما تجهیزات محور است و باید وزارت ورزش در این زمینه کمک کند.

به گزارش شفاف، نجمه خدمتی بانوی تیرانداز کشورمان درباره سطح مسابقات لیگ تیراندازی اظهار کرد: یازدهمین دوره لیگ تیراندازی بود و امسال تیم سپاهان به رشته تیراندازی ورود کرد و نسبت به سایر تیم‌ها بیشتر رسیدگی کرد و از مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: نتایج انفرادی به این صورت است که میانگین رکورد ۴ نفر بالای مسابقات  گرفته می‌شود و نفرات برتر مشخص می‌شوند که من توانستم مقام اول کسب کنم و خیلی خوشحال هستم. امیدوارم همین رکورد‌ها را در میادین بزرگ‌تر ثبت کنم و بتوانم مثل گذشته افتخار آفرین باشم.

خدمتی گفت: سال ۱۴۰۲ فصل مسابقات مهم ما است و قرار است برای کسب سهمیه المپیک پاریس تلاش کنیم و تمام تمرکزمان روی آن مسابقات است. مریم طالبی مربی تیراندازی تمام تلاش خود را می‌کند  که ما بهترین نتیجه در مسابقات بگیریم. ان شا الله در ۴ ورد کاپ که سهمیه المپیک داده می‌شود در نهایت بتوانیم بیشترین سهمیه را بگیریم.

او درباره انتظارش از فدراسیون تیراندازی گفت: فدراسیون تیراندازی تمام تلاش خود را می‌کند که ما بتوانیم درسطح عالی در  مسابقات بین المللی شرکت کنیم، اما حد توانش زیاد نیست.  رشته ما تجهیزات محور است و نسبت به سایر رشته‌ها هزینه‌های بالاتری داریم و تامین ساچمه و فشنگ و  تجهیزات تیراندازی خیلی مهم است که اگر تجهیزاتمان به روز نباشد نمی‌توانیم در کنار رقبای  خود در مسابقات بین المللی رقابت کنیم و مثل آن‌ها مدال بگیریم و سهمیه بگیریم.

خدمتی تصریح کرد: قطعا فدراسیون تیراندازی باید  از طرف وزارت ورزش تقویت شود. قربانی تلاش خود را می‌کند که ما در سطح بالایی باشیم، اما متاسفانه یکسری کمبود‌ها و امکانات کم وجود دارد. مسابقات تدارکاتی در سطح جهان برای آماده سازی جهت کسب سهمیه المپیک  برگزار می‌شود،  اما ما شرکت نمی‌کنیم  و این مسابقات می‌توانست خیلی تاثیرگذار در روند آماده سازی ما باشد. این مسابقات قطعا در رنکینگ تاثیرگذار است و در نهایت یک سهمیه از رنکینگ داده می‌شود که آن هم می‌تواند در تعداد نفرات اعزامی به المپیک پاریس تاثیرگذار باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: