کد خبر: ۵۶۰۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲

گلر ملوان هنوز هم تساوی را باور ندارد و معتقد است در بازی دیروز تیم برتر میدان بودند.

به گزارش شفاف، ملوان بندرانزلی در سن سیروس مقابل میهمان خود آلومینیوم اراک به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد. ایمان صادقی سنگربان ملوان در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: تماشاگران و ببینندگان این دیدار، بازی خوب ما را دیدند، در هر دو نیمه تیم ما حاکم میدان بود و بچه‌ها تمرکز لازم را داشتند و تمام دستورات کادرفنی را در زمین انجام دادند. هر دو تیم چند موقعیت خوب داشتند، در مقاطعی که بدون گل مساوی بودیم و یا یک بر صفر پیش بودیم، می‌توانستیم به گل برسیم، اما در یک لحظه تمرکز خودمان را از دست دادیم و حریف پنالتی گرفت.

او ادامه داد: بچه‌ها تلاش کردند تا دقایق آخر بازی که به خاطر یک غفلت و اشتباه پنالتی رخ داد، البته این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. من آن پنالتی را مهار کردم، اما داور اشتباه کرد، من هنوز بلند نشده بودم، بازیکن حریف روی خط شش قدم بود. کارشناسان هم به روی اشتباه داور اتفاق نظر داشتند. ما در طول ۹۰ دقیقه خیلی تلاش کردیم، بازی قبل هم که یک بازی بیرون از خانه بود، نمایش خوبی داشتیم و به آن‌ها موقعیت ندادیم. در آن بازی هم به خاطر عدم تمرکز در دقایق پایانی، گل خوردیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم سه امتیاز کامل را کسب کنیم.

بازیکن ملوان در همین باره اضافه کرد: کمک داور از ۱۸ قدم دور شد و من با آقای اکرمی صحبت کردم و گفتم بازیکنان حریف برای برگشت توپ می‌آیند و خواهش می‌کنم شما حواستان باشد، ولی از پشت داور باریکن حریف زرنگی کرد و خیلی زود وارد ۱۸ قدم شد و همان لحظه همه فهمیدند. حتی نیمکت ما و بازیکنان و نیمکت خودشان هم متوجه شدند. من فکر نمی‌کردم داور در آن لحظه سوت نزند، ولی نزد و ما گل دریافت کردیم.

صادقی در مورد ناراحتی مازیار زارع بعد از بازی و اینکه گفته فصل بعد در ملوان نخواهد ماند گفت: همه ما ناراحتی آقای زارع را حس می‌کنیم. چون خودم در زمان‌های مختلفی در ملوان حضور داشتم و مسئولی را دور تیم نمی‌بینم. امسال یکبار هم ندیدم کسی سر تمرین تیم بیاید و حمایتی نکردند. کل ایران و گیلان ملوان را دوست دارند. ما می‌بینیم که مازیار چه حرص و جوشی می‌خورد و همه پشتش هستیم. آقای زارع بداند که همه جوره حمایت مردم را دارد و امیدوارم مسئولین هم حمایت لازم را از ملوان و شهر انزلی داشته باشند.

این گلر درباره عملکرد خودش در این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر این بازی روز خوب من و تمام بچه‌های تیم بود، می‌توانستیم با کلین شیت زمین بازی را ترک کنیم. می‌خواستم به تیم کمک کنم، حتی پنالتی را هم گرفتم، اما در برگشت تبدیل به گل شد که خیلی ناراحت کننده بود. واقعا فکرش را نمی‌کردیم در روزی که تا این حد خوب بودیم و تمام خواسته‌های آقای زارع را در زمین اجرا کردیم، بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد. انشاالله که در هفته آینده با همین تلاش و پشتکار بتوانیم از صنعت نفت هر سه امتیاز را بگیریم.

وی در پایان در خصوص بازی با صنعت نفت افزود: ما در بازی رفت مقابل این تیم به پیروزی رسیدیم. در طول هفته روی نقاط قوت و ضعف آن‌ها تمرین می‌کنیم، اگر بچه‌ها تمرکز لازم را داشته باشند، می‌توانیم در آبادان هم سه امتیاز بازی را بگیریم. مطمئنا بچه‌ها برای این اتفاق تمام تلاش خود را می‌کنند. اگر بتوانیم دستورات کادرفنی را به خوبی اجرا کنیم، با دست پر به انزلی بر می‌گردیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: