کد خبر: ۵۶۰۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹

رئیس فرودگاه بین‌المللی صنعاء تاکید کرد که دشمن هنوز بر اعمال تحریم فرودگاه صنعاء اصرار دارد و اقدامات اردن نیز موجب تشدید مشکلات بیماران شده است.

به گزارش شفاف، خالد الشایف، رئیس فرودگاه بین‌المللی صنعاء در گفتگو با شبکه خبری المسیره اظهار کرد: با وجود اجرای تمامی شروط لازم و استانداردهای بین‌المللی اما هیچ ابتکارعملی برای انجام پروازها به مقصد مصر و هند وجود ندارد و ائتلاف دشمن هنوز بر اعمال تحریم بر فرودگاه بین‌المللی صنعاء اصرار دارد.

الشایف گفت: پیش از جنگ حتی درخواستی برای دریافت ویزای اردن وجود نداشت و از سال ۲۰۱۵ اردن خواستار صدور ویزا شد و پس از آتش‌بس نیز مقامات این کشور خواستار تاییدیه امنیتی و گزارش‌های پزشکی شدند، در حال حاضر تعجب می‌کنیم که مقامات اردن با وجود بی‌انصافی در حق مسافران یمنی، به این شروط نیز بسنده نکردند.

رئیس فرودگاه صنعاء افزود: این اقدامات موجب تشدید مشکلات بیماران می‌شود و مقامات اردنی سه شرط تاییدیه امنیتی، گزارش‌های پزشکی از اردن و بلیت‌های رفت و برگشت تعیین کردند.

او در پایان گفت: صنعاء امیدوار بود که تعداد پروازها به اردن افزایش یابد و امکاناتی برای مسافران یمنی فراهم شود نه برعکس.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: