کد خبر: ۵۶۰۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

ژاوی سرمربی بارسلونا معتقد است نتایج اتلتیک بیلبائو نشان دهنده عملکرد خوب این تیم نیست.

بارسلونا در هفته 25 لالیگا مهمان اتلتیک بیلبائو است. ژاوی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. 

ژاوی درباره بازی اتلتیک بیلبائو گفت:نتایج آن ها گویای عملکردشان نیست. آن ها تیمی بسیار جنگنده هستند و این مسئله در زمین خودشان شدیدتر است. آن ها در دوئل های زیادی پیروز می شوند و هجومی خواهند بود.

به گزارش شفارش، سرمربی یتم فوتبال بارسلونا در ارتباط با سن مامس و سپس ال کلاسیکو اظهار کرد:روی بازی فردا متمرکزیم. این دیداری کلیدی برای حفظ اختلاف 9 امتیازی با رئال مادرید است. این یک فینال است، مانند سایر بازی هایی که مانده است. این برای ما بسیار مهم است.

ژاوی درباره رابرت لواندوفسکی افزود:او بسیار خوب است. از روز پنجشنبه در حال تمرین با تیم بوده و حس بسیار خوبی دارد. او الگویی برای مشارکت و تعهد است.او همیشه می خواهد بازی کند. او متفاوت است و ذهنیت تیم را تغییر داده است. او عنصری بسیار مهم است و در چنین بازی هایی اهمیت او بیشتر می شود.

او در مورد آینده اش با تیم فوتبال بارسلونا گفت:کار را اینجا در بارسا سخت می بینم. امیدوارم این طور شود. اینجا خانه من است. از رئیس بابت حرف هایش ممنون و قدردانم. او همیشه به من می گوید که از عملکردمان راضی و خوشحال است. او فردی است که به کار ما ایمان دارد و وفادار است. امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد، واقعاً دوست دارم سال های زیادی اینجا بمانم اما همه چیز به نتایج بستگی دارد. الان زمان صحبت در مورد تمدید قرارداد نیست. ما در دروازه های رسیدن به توانایی برای کسب عناوین هستیم و این همان چیزی است که اهمیت دارد.

ژاوی درباره صحبت های لواندوفسکی در مورد سبک بازی و تغییرات فوتبال اظهار کرد:فوتبال تغییر کرده است. با روبرت زیاد در مورد فوتبال صحبت می کنیم. دوست دارم او را با افرادی چون رونالدینیو یا مسی مقایسه کنم. او یک رهبر ذاتی است و همه در اطراف او رشد می کنند. ما خیلی صحبت می کنیم. 10 سال پیش او خیلی سریع یا با قدرت جسمانی بالا نبود. قبلاً فوتبال کندتر و قابل کنترل تر بود. چند تیم اندک از بالا پرس می کردند. کاملاً با حرف او موافقم اما این مسئله تفکرات فوتبالی ما را تغییر نمی دهد.

ژاوی درباره غیبت آرائوخو گفت:این فقدانی قابل توجه است. به خصوص در چنین بازی هایی در استادیوم های پیچیده با جنگندگی و قشار بالا و سانترهای زیاد از جناحین. او را در اختیار نداریم اما جایگزین های کافی برای او داریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: