کد خبر: ۵۶۰۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۷

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: آنقدر بازیکنانم خوب تلاش می‌کنند که کنار زمین از آن‌ها انرژی می‌گیرم و به ما روی نیمکت هم روحیه می‌دهند. به داشتن آن‌ها افتخار می‌کنم.

به گزارش شفاف، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی که با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده اصفهان پایان یافت، اظهار کرد: کاملا به بازی مسلط بودیم و نیمه اول در اختیار ما بود. در شروع نیمه دوم همین روند را ادامه دادیم تا به گل رسیدیم. پس از گل هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم تا اواخر بازی که نساجی رو بازی مستقیم آورد. تحت فشار بودیم اما خوب دفاع کردیم و ۳ امتیاز ارزشمند را در پایان سال گرفتیم و جایگاه خوبی را در جدول کسب کردیم. 

وی افزود: از گروه داوری هم تشکر می‌کنم. در نیمه نخست اشتباهاتی وجود داشت اما آقای شریفی و همکارانش فوق‌العاده قضاوت کردند و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی ذوب‌آهن همچنین گفت: به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم؛ بازیکنانی که سر و صورتش را جلوی توپ قرار می‌دهد و جانانه می‌جنگند. آنقدر خوب تلاش می‌کنند که کنار زمین از آن‌ها انرژی می‌گیرم و به ما روی نیمکت هم روحیه می‌دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: