کد خبر: ۵۶۰۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس مخالف شادی مردم نیست بلکه آزار و اذیت مردم و ایجاد مزاحمت برای نوامیس را خط قرمز خود می‌داند.

به گزارش شفاف، سردار "کیومرث عزیزی" در خصوص برنامه‌های پلیس در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: پلیس از ماه‌ها قبل طرح پیشگیری از فروش مواد محترقه را با شناسایی انبار‌ها و فروشندگان عمده آغاز کرده است و با اقدامات بسیار پیچیده پلیسی میزان کشفیات مواد محترقه بصورت عمده نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه آسایش و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هر کسی باعث سلب آسایش شود با آن برابر قانون برخورد خواهد شد افزود: متاسفانه چهارشنبه سوری همانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود و در سال‌های اخیر چهارشنبه سوری به کابوس زندگی مردم تبدیل شده و شاهد انواع حوادث ناگوار بر اثر بی احتیاطی و سهل انگاری برخی جوانان شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در خصوص آسیب‌های چهارشنبه آخر سال، تصریح کرد: اولویت اول ما در چهارشنبه آخر سال، پیشگیری از جرائم است و در این ارتباط پلیس به هیچ وجه با شادی و نشاط مردم مخالف نیست بلکه در کنار مردم و با مردم و برای مردم است، اما چنانچه برخی افراد معدود هنجار شکن قصد سد معبر و مزاحمت‌هایی برای شهروندان داشته باشند با هماهنگی مقام قضائی به صورت قاطع با آنان برخورد خواهد شد.

سردار عزیزی در خاتمه سخنان خود به تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ اشاره و بیان داشت: کسانی که قصد مسافرت در ایام نوروز را دارند پیش از ترک منزل موارد امنیتی را در نظر داشته و اشیاء قیمتی و طلا و جواهرات را در صورت امکان از صندوق امانات در بانک‌ها استفاده شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: