کد خبر: ۵۶۰۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران:

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از آمادگی برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخرسال خبرداد.

به گزارش شفاف، مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: همه مراکز پزشکی قانونی استان در ساعات اداری و واحد کشیک عصر واقع در پارک شهر در این اداره کل، آماده پذیرش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال هستند.

وی گفت: امیدواریم با تمهیدات دستگاه‌های ذیربط، امسال شاهد حوادث کمتری در چهارشنبه آخر سال باشیم و حوادث احتمالی منجر به فوت کسی نشود ولیکن مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی این اداره کل واقع در کهریزک برای پذیرش و رسیدگی به موارد فوت احتمالی حوادث آمادگی کامل دارد.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران افزود: با توجه به اینکه اکثر حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال در ساعات غیر اداری رخ می‌دهد شهروندان میتوانند با در دست داشتن نامه از مراجع قضایی و کلانتری‌ها به واحد کشیک عصر و شب پزشکی قانونی استان تهران به نشانی خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه معراج مراجعه کنند.

فروزش گفت: با توجه به اینکه خطرات این روز بیشتر متوجه کودکان و نوجوانان است به والدین توصیه می‌شود تا برای حفظ سلامت فرزندان خود مراقبت و نظارت بیشتری بر آن‌ها داشته باشند و مواد آتش زا را از دسترس آن‌ها دور کنند.

وی همچنین توصیه کرد در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی، کودکان و افراد مسن را از محل حادثه دور و به جای امن منتقل کنند و در اسرع وقت با مراکز درمانی و امدادی تماس بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: