کد خبر: ۵۶۰۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه‌ای، از خدمات رسانی ناوگان این شرکت در پنجشنبه و جمعه آخر سال برای زیارت اهل قبور خبر داد.

بر اساس این گزارش، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای رفاه حال شهروندان گرامی از ساعت ۵:۳۰ صبح روز‌های پنج‌شنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ اسفند ماه، نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی از مبادی و میادین ذیل به محل بهشت زهرا (س)، اقدام می‌نماید:

میدان خراسان، شهرک شهید محلاتی، شهرک ولیعصر (عج)، پایانه خاوران، میدان راه آهن، پایانه آزادی و میدان شهرری

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم شرکت‌کنندگان به مبادی اولیه بازگردانده خواهند شد.

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ترافیکی برای پنجشنبه و جمعه آخر سال گفت: در سنوات گذشته جریان ترافیکی این منطقه متراکم بوده است و برای کنترل ترافیک تمام امکانات بهشت زهرا تجهیز شده است و شبکه معابر تکمیل شده است.

وی ادامه داد: تمامی اقدامات برای جمعیتی که در این دو روز به بهشت زهرا می‌آیند کفایت نمی‌کند و شهروندان باید همکاری لازم را داشته باشند و از آنها می‌خواهیم تنها به مجموعه مراجعه و فاتحه‌ای بخوانند و آنجا را ترک کنند و از برگزاری هرگونه مراسم پخش نذورات و عزاداری کردن خودداری کنند.

حمیدی گفت: همچنین از شهروندان می‌خواهیم تا از حمل و نقل عمومی استفاده کنند، پارکینگ‌هایی برای تردد خودروها در بهشت‌زهرا تعیین شده است و از شهروندان می‌خواهیم تا این اقدامات را انجام دهند تا بتواند ترافیکی منظم تر و اتلاف وقت کمتری برای شهروندان داشته باشیم.

وی با اشاره به بودن ۲۴ ساعته دربهای بهشت زهرا گفت: توصیه من به شهروندان این است که شب هم به بهشت زهرا مراجعه کنند به لحاظ امنیتی و ترافیکی تمام تمهیدات لازم پیش بینی شده است و هیچ مشکلی برای ورود شهروندان به بهشت زهرا نخواهیم داشت.

به گزارش شفاف، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: صبح تا بعد از ظهر جمعه زمان پیک حضور شهروندان در بهشت زهرا است و از شهروندان می‌خواهیم اگر در این زمان می‌خواهند به بهشت زهرا مراجعه کنند صبر کافی داشته باشند و اگر می‌توانند در روز پنجشنبه بهشت زهرا مراجعه کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: