کد خبر: ۵۶۰۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸

معاون دادستان تهران به همراه تیم تعزیرات از میدان میوه و تره بار مرکزی و بازار گوشت و مرغ بعثت بازدید کرد.

به گزارش شفاف، با دستور دادستان تهران مبنی بر تشکیل تیم‌های بازرسی و نظارت بر اصناف در ایام پایانی سال توسط معاونان دادستان، امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ الناز بازرگانی قاضی اجرای احکام دادسرای ناحیه ۲۶ به همراه تیم مرکز بهداشت جنوب تهران و عوامل اجرایی از رستوران‌ها و مهمان پذیر‌های منطقه جنوب تهران بازدید کرد.

قاضی اجرای احکام دادسرای ناحیه ۲۶ در حاشیه این بازدید اظهار کرد: امروز گشت مشترکی به همراه نمایندگان مرکز بهداشت جنوب تهران از رستوران‌ها و مهمان پذیر‌های منطقه جنوب تهران انجام شد.

وی افزود: در این گشت مشترک مهمان پذیری در منطقه جنوب تهران را مورد بررسی قرار دادیم که از لحاظ امکانات و مسائل بهداشتی فاقد امکانات لازم بود به همین دلیل با توجه به مشکلات که وجود داشت نمایندگان مرکز بهداشت جنوب تهران تصمیم به پلمب این مکان گرفتند.

بازرگانی اظهار کرد: در این گشت مشترک رستوران‌ها و اماکن تهیه اغذیه را بازرسی کردیم تا اگر مشکلی از لحاظ بهداشتی وجود دارد تذکرات لازم داده شود و اگر با تذکر این مشکل حل نشود محل و در واقع مکان عرضه غذا یا رستوران پلمب خواهد شد.

وی در ادامه گفت: نمایندگان مرکز بهداشت جنوب تهران در راستای نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل و شیوه نامه‌های اجرایی اگر با موردی برخورد کنند، طبق ماده ۱۳ نواقص را درج و مهلتی را برای رفع نواقص تعیین می‌کنند اگر پس از مهلت تعیین شده نواقص برطرف نشد مکان مورد نظر پلمب خواهد شد.

همچین بنا به دستور دادستان تهران امروز جابری معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۶ تهران به همراه تیم تعزیرات و عوامل اجرایی از میدان میوه و تره بار مرکزی و بازار گوشت و مرغ بعثت بازدید کرد.

در این بازدید قیمت‌های مصوب، تخلفاتی نظیر گرانفروشی، عرضه و توزیع کالا و... رصد و نظارت شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: