کد خبر: ۵۶۰۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱

ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال نوروزی با عنوان «تهران دوست داشتنی» توسط ستاد گردشگری از فردا ۲۸ اسفند در سراسر شهر تهران، برپا می‌شود.

ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال نوروزی با عنوان «تهران دوست داشتنی» توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران از فردا ۲۸ اسفند در سراسر شهر تهران، برپا می‌شود.

به گزارش شفاف، امیر قاسمی سرپرست ستاد گردشگری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اعلام این خبر، گفت: این ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی با هدف ارائه اطلاعات، راهنمایی مسافران نوروزی و توزیع بسته‌های گردشگری در ۷۹ نقطه پرتردد شهر تهران، برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین ۱۱ غرفه استقبال از مسافران نوروزی نیز در مبادی ورودی شهر تهران از جمله فرودگاه امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پایانه شرق، پایانه جنوب، پایانه غرب، پایانه بیهقی، ایستگاه راه‌آهن، محور ورودی قم، محور ورودی کرج، محور خاوران و بوستان مسافر پیش‌بینی شده است که در این غرفه‌ها علاوه بر ارایه خدمات راهنمایی به مسافران، برنامه‌های فرهنگی و جشن اجرا می‌شود.

قاسمی تصریح‌کرد: ساعت فعالیت این ایستگاه‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ است و در مکان‌هایی که مخاطب بیشتری وجود دارد، درصورت نیاز ساعت فعالیت بیشتری درنظر گرفته می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: