کد خبر: ۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۴۱

برخی از خوانندگان لس آنجلسی که به ظن مسئولان فرهنگی کشور مشکلات سیاسی کمتری داشته اند مخاطب این نامه ها هستند.

یک نهاد فرهنگی اخیرا نامه هایی با مضمون مشترک، به برخی از خوانندگان موسوم به لس آنجلسی ارسال کرده و از ابراز تمایل برای بازگشت آنان به کشور خبر داده است.

یک منبع آگاه با اعلام این خبر به فرارو گفت: نامه هایی با مضمون موافقت با بازگشت تعدادی از خوانندگان موسوم به لس آنجلسی از طریق برخی واسطه ها برای آنان ارسال شده اما تاکنون هیچ واکنش و پاسخی به این نامه ها داده نشده است.

وی افزود: برخی از خوانندگان لس آنجلسی که به ظن مسئولان فرهنگی کشور مشکلات سیاسی کمتری داشته اند مخاطب این نامه ها هستند.

پیگیری های خبرنگار ما نشان می دهد (بیژن - م) و (شادمهر - ع) دو تن از مخاطبان این نامه ها هستند اما تلاش خبرنگار ما برای دستیابی به نام دیگر خوانندگان بی نتیجه ماند.

بنابراین گزارش در جریان برگزاری انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری و زمانی که منتقدان احمدی نژاد خبر از ایجاد فضای بسته فرهنگی، اجتماعی پس از روی کار آمدن احمدی نژاد می دادند، مهدی کلهر که هم اکنون مشاور رسانه ای رییس جمهور است از ورود خوانندگان لس آنجلسی به کشور خبر داده بود.

این وعده کلهر هیچگاه تایید یا تکذیب نشد اما پس از گذشت نزدیک به 4 سال با اخباری که این روزها به گوش می رسد ظاهرا وعده مشاور رسانه ای شیک پوش رییس جمهور در حال تبدیل شدن به واقعیت است.

ناظران بر این باورند که این حرکت تماما یک تاکتیک انتخاباتی برای جلب آرا بوده و در راستای اقدامات دیگری نظیر نامه اخیر رئیس جمهور به وزیر کشور مبنی بر جلوگیری از اقدامات تخریب‌کننده شخصیت شهروندان تحلیل می شود. حال آنکه مشخص نیست طراحان این پروژه چه اهدافی از این اقدام داشته و در این رابطه چه پاسخی برای عموم مردم مسلمان ایران خواهند داشت؟!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: